• یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷
  • Sunday 22 April 2018
تاریخچه پست الکترونیکی
تاريخچه
شرکت نوسازی و عمران اکباتان به عنوان یکی از شرکت های تابعه شرکت ایجاد محیط (وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی) و در ادامه فعالیت شرکت نوسازی و عمران تهران؛ که از سال 1354 با هدف تولید انبـوه مسکن (و احداث پروژه منحصر به فرد 15500 واحدی شهرک اکباتان در غرب تهران) ایجاد شده بود؛ در سال 1371 با نام شركت ايجاد محيط فرهنگی، هنری و ورزشی كشور تحت شماره 89422 ثبت و تاسيس گرديده و سپس در سال 1373 با تغيير وضعيت، با نام شركت نوسازی و عمران اكباتان (سهامی خاص) به فعاليت در زمينه ساخت و ساز مسكن ادامه داد.
شرکت نوسازی و عمران اکباتان از عملکرد طولانی در زمینه ساخت و ساز و بهره گیری از سیستم ها و فناوری های مرتبط برخوردار بوده و ضمن بهره مندی از توانمندی های ناشی از انتقال منابع مادی، نيروی انسانی و دانش علمی و تجارب عملی حاصل از احداث شهرک اكباتان، در بسیاری از پروژه های عمرانی و ساختمانی ديگر به شکل های مختلف از قبيل سرمایه گذاری مستقیم، مشارکت، نظارت، پیمانکاری و ... حضور فعال و مؤثر داشته است.

 

اهداف

برخی از اهداف شرکت عبارتند از:
1- انجام کلیه فعالیت های مدیـریت، تحقیقـات، مشـاوره و پژوهش، مطالعات، طراحی، برنامه ریزی و اجرای مجتمع ها و ساختمان های مسکونـی و شهرک سازی.
2- صـدور خدمات فنـی و مهندسـی و انجام کارهای پیمانکاری و مقاطعه کاری در بخش های مختلف احداث ساختمان، راهسازی، تأسیسات شهری، ابنیـه سنگین فلزی و بتنی، سدسازی، ساخت اسکله و بندر، احداث تونل و تجهیزات و تأسیسات نیروگاه ها و پست های فشار قوی و سایر تأسیسات مکانیکی و لوله کشی و لوله گذاری سبک و سنگین.
3- تهیـه زمیـن و خرید و فروش املاک و مستغلات و اجرای طرح های پیش فروش و مالکیت زمانی و واگذاری واحدهای مسکونی از طریق فروش نقدی، اقسـاط،‌ اجاره به شرط تملیک و سایر عقود قانونی.
 

تهران، خيابان ولي عصر، خيابان توانير، خيابان رستگاران، شماره 9     تلفن دفتر مرکزی: 3-88775690 (021)    فروش: 88775337-021

کانال تلگرام: ekbatancompanys@ صفحه اینستاگرام: اکباتان در اینستاگرام